Odrobina luksusu, czyli prezent dla Polek z okazji Dnia Kobiet - Nasz Swiat
13
Cz, maj

Nasze sprawy

10 i 13 marca w auli Jana Pawła II przy Kościele Polskim na Via delle Botteghe Oscure nasze piękne rodaczki miały okazje skorzystać z prezentu w postaci kompletnego zabiegu kosmetycznego na twarz.

 

Zabiegi te zostały zorganizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Insieme”, portalem Moja Bancarella i pod patronatem medialnym „Naszego Świata”. Sala została udostępniona przez ks. Jana Główczyka, a zabiegami kosmetycznymi zajęły się Grażyna Żabska i Anna Czarnecka Glapiak wraz z partnerami. Powodzenie przedsięwzięcia przekroczyła oczekiwania organizatorów, dlatego też w niedzielę 13 marca aby usatysfakcjonować wszystkie Panie, zabiegi przedłużono o godzinę. Łącznie z prezentu na Dzień Kobiet skorzystało około 50 Pań. Inicjatywa wzbudziła ogromne zainteresowanie również ze stowarzyszeń polonijnych oraz osób działających we Włoszech na rzecz Polaków.
Grażyna i Artur oraz Anna i Grzegorz maja już następne pomysły i z pewnością wkrótce zostaną zorganizowane podobne inicjatywy.

Do „wypieszczenia” pięknych Pań zostały użyte kosmetyki z nowej linii Artistry Hydra-V.

Marka Artistry to siła wyobraźni i inwencji oraz najbardziej zaawansowane odkrycia naukowe. Połączenie starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych i nauki prowadzi do rewolucyjnych rozwiązań, a w rezultacie niezwykle skutecznych w działaniu produktów. Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry zapewniają zdrowie i młodszy wygląd cery. Marce Artistry zaufały miliony kobiet z całego świata. Dzięki nowoczesnym kosmetykom przeciwstarzeniowym mogą cieszyć się one młodszym wyglądem na dłużej!

Marka Artistry jest jedną z pięciu najlepiej sprzedających się prestiżowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry na świecie.. Od wielu lat jest też oficjalnym sponsorem Miss America. (źródło: Euromonitor International Limited)

Osoby zainteresowane kosmetykami marki Artistry lub nowymi możliwościami zarobkowymi mogą skontaktować się telefonicznie: 389.1510978 lub mejlem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(red)