Moda: Skóra w roli głównej - Nasz Swiat
18
So, wrzesień

Moda

Od kilku dni mamy jesień, a wraz z jej nadejściem w modzie pojawiły się skórzane części garderoby i dodatki. Skóra, a najlepiej jej imitacja to niezastąpiona rzecz w dzisiejszych trendach. Skupię się jednak na jednym elemencie jakim są skórzane spodnie.

W tym sezonie powiększyła się ich baza: obok rurek popularnością cieszą się także te oversizowe. Dla pań, które są szczupłe i wysokie proponuje pierwszy model, który podkreśli atuty sylwetki, dla pań bardziej korpulentnych, lepsza będzie druga wersja, która nie podkreśli niepożądanych części sylwetki.

Opcje dla szczupłej pani:

 

 Opcje dla masywniejszej pani:

 


 

tekst: Agnieszka Łepek
źródło zdjęć: topshop.com, nokaut.pl, stylio.pl, bonprix.pl

Celem pracy Agnieszki jest pomoc osobom w odnalezieniu swojego stylu zaczynając od analizy sylwetki, poprzez przegląd szafy, a kończąc na wspólnych zakupach. Jeszcze do niedawna młoda personal shopper pracowała z klientami w Polsce, teraz przeprowadziła się do Włoch (nieopodal Rzymu) i pragnie pomagać Polkom mieszkającym we Włoszech.

Jeżeli jesteś zainteresowana pomocą Agnieszki Łepek, zadzwoń do niej: +39 3206273947 lub odwiedź jej blog: http://womenblessfashion.blogspot.it