Żyć we Włoszech - Nasz Swiat
10
Śr, sierpień

Od 1 marca b.r. działają w Rzymie dwa Punkty Poradnictwa i Informacji Prawnych, zorganizowane przez Wydział Konsularny Ambasady RP w Rzymie przy współpracy Duszpasterstwa Polaków w Kościele św. Stanisława przy Via Botteghe Oscure oraz Duszpasterstwa Polaków w Kościele MBNP przy Via Merulana.

Punkt na via Botteghe Oscure 15 jest czynny  w każdy czwartek w godzinach od 14.00 do 16.00. Osoby zainteresowane przyjmowane są w pomieszczeniu Biura Informacji dla Pielgrzymów.

Punkt na via Merulana 31 czynny jest w każdy czwartek w godzinach od 17.00 do 19.00. Osoby zainteresowane przyjmowane są w Salce Polskiej.
Na miejscu udzielane są informacje z zakresu pobytu we Włoszech, prawa pracy, ubezpieczenia zdrowotnego oraz emerytalnych i rentowych zabezpieczeń społecznych.

Porady są całkowicie bezpłatne.

Wydział Konsularny Ambasady RP w Rzymie

Warsztat jest skonstruowany w taki sposób, aby każda pani otrzymała użyteczne informacje dotyczące prawidłowego wykonania makijażu na własne potrzeby oraz miała możliwość zastosowania ich w praktyce.

Poznacie sztuczki pomagające zatuszować defekty i podkreślić zalety urody, a przede wszystkim nauczycie sie jak wykonać piękny, profesjonalny makijaż w domu. Warsztaty trwają ok. 2-3 godzin, sie w malej grupie 4-10 osób (25€ od osoby), lub prywatnie (40€).

Czytaj także: Ania Gastol: Profesjonalna polska makijażystka teraz podbija Włochy

Makijaż na specjalne okazje:
W swojej ofercie posiadam również usługi makijażu ślubnego oraz makijażu na wszelkiego typu wydarzenia, na których chcesz zabłysnąć.

Kontakt poprzez email: charismaticmakeup(at)gmail.com, lub telefon 388.499.0513

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.charismaticmakeup.com

Ania Gastol