Ta piosenka stanie się przebojem lata Polaków we Włoszech - Nasz Swiat
27
So, luty

Nasze sprawy

Kilka dni temu ujrzał światło dzienne najnowszy teledysk Łukasza Górnika – młodego artysty polskiego od kilku lat mieszkającego we Włoszech. Piosenka „Regalati un tempo nuovo”, której jest autorem tekstu i muzyki zdobyła już pozytywne recenzje jednej z popularnych stron internetowych Lemon Tube Tv, która zajmie się promocją najnowszego singla Górnika we Włoszech.

- Piosenka, którą napisałem jest wakacyjna, szalona i łatwo wpada w ucho – mówi w rozmowie z „Naszym Światem” Łukasz i dodaje - chciałbym podarować ją wszystkim czytelnikom dwutygodnika i życzyć im zwariowanych i pełnych radości wakacji.

Czytaj także: Łukasz Górnik: „Muzyka wypełnia we Włoszech większą część mojego życia"

Łukasz Górnik ma 34 lata, a od 6 mieszka i pracuje w Italii. Zakochał się w języku włoskim wiele lat temu, a śpiewając po włosku jest w stanie przekazać wszystkie swoje uczucia. W Polsce ukończył szkołę muzyczną im. Jana Kiepury w Sosnowcu w klasie fortepianu i uczęszczał również na lekcje śpiewu.

Prywatnie Łukasz jest poukładanym, raczej spokojnym i nieśmiałym człowiekiem. Lubi być sam, lubi spokój i ciszę. Czasem zdarza mu się być wybuchowym, ale umie kontrolować te stany. Potrafi cieszyć się życiem i jak mówi „lubię przyglądać się życiu”.

Anna Malczewska