Partia Dobrego Humoru wkroczyła do Włoch - Nasz Swiat
26
Wt, marzec

Nasze sprawy

Robert Małecki – prezes Unii Stowarzyszeń Polsko-Włoskich oraz, już po raz drugi, szef sztabu WOŚP we Włoszech został ambasadorem Partii Dobrego Humoru (PDH) na Półwyspie Apenińskim. Kilka dni temu do partii dołączył także Kamil Glik - piłkarz piłkarskiej reprezentacji Polski, obecnie grający we włoskim klubie Torino. Również redakcja dwutygodnika dla Polaków we Włoszech „Nasz Świat” postanowiła wstąpić do PDH i w tej chwili oczekuje na legitymacje.

Robert Małecki otrzymał w połowie listopada kilkadziesiąt legitymacji Partii Dobrego Humoru i ma już pomysł, jak je rozdysponować – czytamy na stronie Sadurski.com.
Jedno jest pewne: 13 stycznia 2013 r. po raz drugi zagra we Włoszech Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a Robert już teraz robi wszystko, aby orkiestra zagrała jeszcze donośniej niż przed rokiem. Uzgodnienia współpracy z patronami medialnymi, rozmowy z przedstawicielami organizacji polskich we Włoszech, zachęcanie do udziału kolejnych wolontariuszy, a także artystów którzy swym talentem wesprą włoski finał WOŚP.

Także Kamil Glik - piłkarz piłkarskiej reprezentacji Polski, obecnie grający w klubie Torino, wstąpił do Partii Dobrego Humoru.
Kamil na co dzień jest normalnym facetem, który tak jak każdy z nas lubi cieszyć się życiem i lubi się śmiać. Dlatego gdy pojawiła się okazja wstąpienia do Partii Dobrego Humoru, po prostu z niej skorzystał.

Okazuje się, że Kamil Glik został uhonorowany funkcją partyjną. Obecnie jest w niej konsultantem do spraw piłki nożnej przy ambasadzie Partii Dobrego Humoru we Włoszech. Mamy nadzieję, że od teraz jego kariera, nie tylko ta "partyjna", potoczy się jeszcze szybciej!

13 stycznia 2013 r. koszulka z autografem Kamila będzie licytowana podczas włoskiego finału WOŚP (Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) w Bolonii.

Do partii pragnie dołączyć także redakcja dwutygodnika dla Polaków "Nasz Świat".

PDH powstała w 2001 r. w Polsce, ma 3000 członków na wszystkich kontynentach. Jest ANTYpartią osób, które cenią optymizm i mają duże poczucie humoru. Składką członkowską są 3 uśmiechy dzienne. Założycielem partii jest Szczepan Sadurski - polski satyryk, rysownik satyryczny, karykaturzysta oraz dziennikarz. (opr.am)