Masaż wodny na sucho - Nasz Swiat
24
N, wrzesień

Zdrowie i uroda

Suchy wodny masaż jest źródłem odprężenia, które należy się wszystkim zmęczonym pracą i domowymi obowiązkami kobietom.

Zabieg Medy Jet wykorzystuje możliwości terapeutyczne ciśnienia hydrostatycznego i łączy w sobie trzy elementy - siły, ciepła oraz wody. Procedura przynosi wyjątkowe efekty eliminując z organizmu napięcia, przemęczenie oraz stres. Masaż Medy Jet, z jednej strony doskonale rozgrzewa organizm przygotowując go do wysiłku, a z drugiej regeneruje go po wytężonej fizycznej pracy oraz wspomaga eliminację urazów powstałych na skutek fizycznego przemęczenia. Dodatkowo masaż Medy Jet może być wykonywany jako typowo relaksacyjna terapia na przykład po operacjach plastycznych.

Masaż Medy Jet przeprowadzany jest za pomocą specjalnego urządzenia przypominającego łóżko. Osoba poddawana zabiegowi kładzie się na jego powierzchni, a jej ciało poddawane jest działaniu ciśnienia hydrostatycznego. Do głównych wskazań do zabiegu można zaliczyć:
- cellulit,
- wspomaganie odchudzania,
- relaks,
- zmiany zwyrodnieniowe,
- stany zmęczenia,
- mięśniobóle.

Wśród zalet zabiegu, odnajdziemy natomiast:
- pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, zapewniając tym samym transportowanie składników odżywczych, oczyszczających i regenerujących,
- niwelowanie opuchlizny i obrzęków,
- niwelację cellulitu oraz pomoc w walce z otyłością,
- masaż mięśni i karku,
- regulację układu nerwowego.

Hydromasaż na sucho sprawia, że ciepło masażu wodnego, promieniuje do najdalszych tkanek skóry, zapewniając dogłębne odprężenie i usprawnienie układu krążenia krwionośnego.

Dorota Bylica
(www.imagebydorota.co.uk)