Jaki rodzaj biustonosza do czego? - Nasz Swiat
24
N, styczeń

Moda

Pati Jo' - zawodowe polskie brafitterki, prowadzące swój salon w Wiecznym Mieście radzą, jaki rodzaj biustonoszy powinno się nosić do danych ubrań.

BIUSTONOSZ TYPU BALKONETKA

Balkonetka posiada cięcia i konstrukcję, które podkreślają okrągły kształt biustu. Centralna część tego biustonosza jest dosyć wysoka.  Balknetka idealnie podnosi i zapewnia perfekcyjne podtrzymanie piersiom, oraz doskonale wypełnia dekolt. Idealny do ubiorów z kwadratowymi lub okrągłymi dekoltami.

BIUSTONOSZ TYPU PLUNGE

Ten typ biustonosza posiada cięcia, które zbierają  piersi z zewnętrznych stron i centralnie zbliżają je do siebie, środkowa część biustonosza jest bardzo niska. Biustonosz typu plunge najlepiej ubiera biusty małe i średniej wielkości, jest odpowiedni do każdego rodzaju dekoltu, ale najbardziej podkreśla dekolty w kształcie litery V.

BIUSTONOSZ BEZ RAMIĄCZEK

Ten typ biustonosza posiada taką konstrukcję (ścisły obwód wzmocniony silikonem i specjalnie skonstruowane miseczki), która odpowiednio podtrzymuje biust bez potrzeby dopinania ramiączek. W zależności od modelu, centralna część biustonosza może być wysoka albo niska. Idealny do ubrań z odkrytymi ramionami lub asymetrycznych rodzajów dekoltów.

BIUSTONOSZ TYPU FULL CUP

Ten typ biustonosza posiada cięcia (trzyczęściowa miseczka dająca dodatkową pojemność), które w sposób naturalny podnoszą i dają wspaniałe podtrzymanie piersiom. Centralna część biustonosza przylegająca do mostka jest bardzo wysoka,  szczególnie polecany paniom  z obfitym biustem, w pełni zakrywa piersi  zapewniając im komfort i wygodę, idealny do codziennego użytku.

BIUSTONOSZ TYPU T-SHIRT

Ten typ biustonosza ma przylegać idealnie do ciała i nie powinien się odznaczać nawet pod obcisłym ubraniem, stąd też często szyty  jest bez ozdób i dodatkowych koronek, a jego miseczki zazwyczaj są profilowane (stanowią całość bez widocznych szwów, są formowane termicznie). W zależności od modelu jego centralna część może być wysoka albo niska. Biustonosz taki zazwyczaj zakładany jest pod obcisłe ubrania lub koszulki typu t-shirt.

www.patijo.it

Info: 327 73 93 707

Atelier: via Antonio Roiti 40, int.5, Rzym